PROEL ESO140LU5

PROEL ESO140LU5

Товар может отличаться от изображенного на картинке. На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.

PROEL ESO140LU5
Proel ESO140LU5 інструментальний кабель джек-джек, 5м
Серія готових кабелів ESOTERIC забезпечує звук, позбавлений будь-якого спотворення та завад. Ці кабелі стали результатом повністю автоматичного технологічного процесу в поєднанні з використанням найкращих та найнадійніших професійних з’єднувачів Neutrik. Компанія PROEL розробила серію ESOTERIC, яка відповідає професійним вимогам чистого, точного та надійного сигналу. Всі кабелі повністю зроблені з 100% очищеної міді, що забезпечує низький ємнісний опір та ідеально рівний та непошкоджений сигнал. Над кожним кабелем було проведено механічні та електронні тести, які гарантують якість та функціональність кабелів. Серія ESO, яка вже визнана міжнародним лідером в своїй категорії, - це назва професійного аудіо обладнання, як стаціонарного, так і переносного, і ідеальний партнер для нової цифрової продукції.
* Товар может отличаться от изображенного на картинке. На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Защита от роботов
  • Просмотров: 124
  • Модель: ESO140LU5
  • Артикул: PR-1544
  • Наличие: Есть в наличии
  • 1186 грн

Быстрая доставка

В течении 1-2 дней по Украине

Кабель, ESO140LU5, PROEL