BEHRINGER PRO MIXER VMX300USB

BEHRINGER PRO MIXER VMX300USB

Товар может отличаться от изображенного на картинке. На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.

ді-джейский мікшер, три канали, аудіоінтерфейс для шини USB
Професійний 3-канальний DJ мікшер з USB/ Audio інтерфейсом, лічильником ритму, VCA- управлінням та комплектом програмного забезпечення
Нові DJ мікшери серії VMX містять вбудований USB порт, що дозволяє ді-джеям вводити МР3 записи в свій мікс або пересилати свої оригінальні творіння безпосередньо на комп’ютер. Ці мікшери не потребують використання спеціальних драйверів і містять комплект програмного забезпечення з редактором для музичного виробництва XT 2.5 BEHRINGER.
Кожний мікшер в лінійці VMX характеризується наявністю високоякісного phono попереднього підсилювача, входів для підключення програвачів і CD плеєрів, мікрофонні входи і подвійний лічильник ритму. Ці мікшери також містять плавно працюючі фейдери ULTRAGLIDE з VCA-управлінням , які витримують до 500 000 робочих циклів. Регульовані криві кросфейдерів дозволяють користувачам адаптувати VMX до будь-якого стилю мікшування.

Мікшери VMX1000USB, VMX300USB і VMX200USB містять XPQ стереофонічний ефект оточення, 3-смуговий еквалайзер, регулятор Gain і презиційні вимірювачі рівніів на кожному каналі. Крім того, в VMX1000USB на кожному стереоканалі передбачено вимикач еквалайзера і вихід на сабвуфер. Є також функція моніторингу з регулюванням балансу PLF/main баланс і опція split (розділення), а також функція talkover з окремим управлінням рівнів глибини і чутливості. Модель VMX1000USB має спрощений принцип управління і має 2-смуговий еквалайзер і вимірювач рівня для головного виходу MAIN.

* Товар может отличаться от изображенного на картинке. На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Защита от роботов

Внимание!

Данный товар являтся уцененным. Он может иметь внешние дефекты или неполную комплектацию.

  • Просмотров: 264
  • Модель: VMX300USB
  • Артикул: BE-0659
  • Наличие: Есть в наличии
  • 7250 грн

Быстрая доставка

В течении 1-2 дней по Украине

DJ оборудование, VMX300USB, BEHRINGER