Гітари від українського виробника-Trembita!

Опубликовано Виктор 10.11.2020 0 комментарий(я) Информация магазина,

Гітари SunCity від Трембіти!

Вже в наявності в магазині - світ музичних інструментів Тік-Так!

 

Sun City виготовляє акустичні гітари, які вирізняються дизайном та різноманітністю форм. Також, приорітетом при проектуванні інструменту Sun City є його звучання, комфортність та естетичний вигляд.

 

Дредноут (Dreadnought) вирізняється великим корпусом і відносно широкою талією. Тобто, верхня та нижня частини гітари мають досить подібну ширину в порівнянні з класичними гітарами та іншими формами акустичних гітар. Завдяки великій площі деки, Дредноут видає гучний звук, який підкреслює не тільки басові частоти, але й має сильний середній діапазон із чистими верхами.

 

Акустична гітара Trembita SunCity D/as (Dreadnought, all sapele)

 

Акустична гітара Trembita SunCity D/aw (Dreadnought, all walnut)

 

Оркестра (Orchestra) це гітара середнього розміру з вужчою талією, ніж дредноут. Ця модель має хороший баланс високих частот та басів, що робить її чудовою для гри перебором (finger style).

 

Акустична гітара Trembita SunCity OM/as (Orchestra model, all sapele)

 

Акустична гітара Trembita SunCity OM/aw (Orchestra model, all walnut)

 

Гітара 3/4 це повноцінна гітара трішки зменшена у розмірах. Nomad підійде будь кому, ця компактна гітара особливо сподобається тим, хто любить подорожувати беручи свій улюблений інструмент з собою. Незважаючи на менші розміри нам вдалось досягнути повнорозмірного звучання. У корпусі присутній виріз для лівої руки який відкриває доступ до верхніх ладів.

 

Акустична гітара Trembita SunCity Nomad 3/4

 

Акустичні гітари в магазині «Тік-Так».

Оставьте комментарий