Реєстрація на сертифікаційний тренінг Shure QLX-D, ULX-D та програмне забезпечення Wireless Work Bench 6

Опубликовано Виктор 27.11.2017 0 комментарий(я) События и акции магазина,

Незабаром відбудеться наступний сертифікаційний тренінг по професійним цифровим системам від компанії Shure QLX-D, ULX-D та програмному забезпеченню Wireless Work Bench 6.


Компанія «Юритмікс», стратегічний партнер виробника SHURE в Україні, проводить семінари та сертифікаційні тренінги з програмою, побудованою на базі освітньої платформи Shure Audio Institute.

 


 

Семінар-тренінг який відбудеться 12 грудня в Києві, особливо стане корисним для фахівців з системної інтеграції, інсталяційним та прокатним компаніям.


Компанія "Юритмікс" запроваджує обов’язкове навчання по професійним цифровим системам від компанії Shure ULXD. Цифрові радіосистеми Shure ULX-D, підлягають обов’язковій сертифікації партнера «Юритмікс».
 
Уся лінійка продукції ULXD, MXA, MXW, згідно дистриб’юторській угоді між Shure та «Юритмікс», повинна реалізовуватись виключно тим партнерам, працівники яких пройшли навчання по користуванню даними системами у сертифікаційному центрі ТОВ «Юритмікс». Партнерам «Юритмікс» продавати ці продукти Shure через інтернет-магазини ЗАБОРОНЕНО!

 


 
Пройти безкоштовне навчання і отримати іменний сертифікат на право продавати та інсталювати  продукти від компанії Shure ви можете в навчальному центрі в м. Київ на базі магазину «Світ музичних інструментів», вул. Констянтинівська, 10.
 
Сертифікація та семінари – будуть проводитися для невеликих груп по узгодженому графіку (максимум 8 чол.)
  
Для участі у сертифікаційному тренінгу заповніть реєстраційну анкету:

http://eurhythmics.com.ua/iii-sertifikatsijnij-seminar-trening-shure/

Після реєстрації Вам буде надіслано всю детальну інформацію по семінару!

Оставьте комментарий