Время работы магазина: пн-пт: 11.00-19.00, сб: 12.00-18.00, вс: выходной

Behringer док-станція для iPad iStudio iS202

-40% Behringer док-станція для iPad iStudio iS202

Товар может отличаться от изображенного на картинке. На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.

Новинка від Behringer, док-станція для iPad iStudio iS202 являється ідеальним інструментом для створення музики вдома та у студії. Це не просто зручний спосіб для заряджання вашого iPad, iStudio iS202 дозволяє створювати, виробляти та виконувати музику за допомогою свого улюбленого звукового обладнання та музичних інструментів.
iStudio iS202 також включає два мікрофонних/лінійних входи з фантомним живленням (один з переключенням для входів Hi-Z, таких, як електрогітари чи басові - нема необхідності у DI-боксах), отож можна використовувати конденсаторні мікрофони студійної якості для приголомшливих професійних результатів.
Гнучка функціональність
iStudio iS202 дозволяє легко розкрити творчий потенціал, надаючи доступ до потужного процесора iPad, сенсорного інтерфейсу та широкий спектр доступних програм. З iStudio iS202 та вашим iPad, ви можете записувати, виконувати чи створювати музику практично в будь-якій ситуації чи місці.
Зручний вбудований інтерфейс MIDI USB дозволяє передавати MIDI-дані з вашого iPad для ще більш творчих можливостей. iStudio об’єднує ваші інструменти та професійні аудіо-пристрої, створюючи динамічне і творче середовище.
Універсальність
iStudio iS202 оснащений двома комбо входами XLR - 1/4", кожен зі своїм власним контролем підсилення та фантомним живленням для конденсаторних мікрофонів. Ці входи приймають аналогові сигнали практично від будь-якого звукового обладнання, включаючи підсилювачі, мікшери та зовнішні попередні підсилювачі.
Гітару чи бас можна підключити безпосередньо до iStudio iS202, завдяки вбудованому перемикачу «Hi-Z», що дозволяє виконавцю грати, виконувати та записувати прямо в підсилювальні та FX-моделюючі програми. Пристрій також має стерео вхід «Aux», що дозволяє підключати широкий спектр лінійних джерел, навіть програвачі вінілу.
Записувати ніколи не було так просто
Просто приєднайте виходи мікшера до iStudio iS202, відкрийте ваші улюблені програми для запису та натисніть на кнопку - нема нічого простішого. Ви також можете використати MIDI-можливість iStudio iS202, щоб контролювати зовнішні клавіатури, семплери, ритм-машини та звукові модулі.
Підключення
iStudio iS202 оснащений стерео виходами типу TRS 1/4" для підключення до студійних моніторів, PA-систем та багато інших пристроїв. Музиканти можуть контролювати доріжки через подвійні автономно керовані виходи на навушники, оснащені органами контролю прямого моніторингу для ідеального балансу між вхідним та відтворюваним сигналами.
Два роз’єми для педалей доступні для віддаленого управління входів та педалі експресії. iStudio також оснащений композитним роз’ємом RCA, що працює з усіма стандартними відеопроекторами, а також більшістю телевізійних та комп’ютерних моніторів.
Надійність
iStudio зможе витримати суворі дорожні умови та забезпечує надійну роботу протягом багатьох років.

Технічні характеристики Behringer iStudio iS202:

 • Універсальна док станція для Apple iPad та iPad2 з аудіо, відео та midi-підключенням
 • Підключення мікрофонів, інструментів та аудіо джерел до практично будь-якої аудіо/MIDI програми з iStudio
 • Сумісність з Core Audio/MIDI для використання з будь-яким iOS-додатком
 • Регулювання рівня вихідного сигналу для наушников та пряме управління моніторингом
 • Окремий відео вихід для підключення iPad до ТВ або проектору
 • Стандартний вхід/вихід MIDI та роз’єм USB
 • Зручний дизайн – усі органи керування зверху
 • Отвір для встановлення на стійку
 • Універсальний режим перемикання живлення
* Товар может отличаться от изображенного на картинке. На изображении могут быть детали, которые не входят в комплектацию товара.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Защита от роботов
 • Просмотров: 907
 • Модель: iS202
 • Артикул: BE-0359
 • Наличие: Нет в наличии
 • 4109 грн
 • 2465 грн

Быстрая доставка

В течении 1-2 дней по Украине

Аудио-интерфейсы, iS202, BEHRINGER